Skalpel trzonek rączka uchwyt do skalpela do pięt rzęs uniwersalny ostry

Dostawa już od 8,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
List polecony ekonomiczny Dostaw do 5 dni roboczych 8,00 zł
Pocztex Kurier 48 Dostawa do 3 dni roboczych 12,99 zł
Kurier InPost Dostawa w ciągu 24h 13,00 zł
Kurier InPost Pobranie (płatność u kuriera) Dostawa w ciągu 24h 17,00 zł

* Dla zakupów powyżej 200,00 zł darmowa dostawa!

9283

Nowy produkt

10,99 zł

- +

 
Więcej informacji

Zestaw uchwyt do skalpela + ostrze

Skalpel podologiczny to narzędzie, którym szybko i bezpiecznie można usunąć zrogowaciały naskórek. W przeciwieństwie do stosowanej niegdyś dość powszechnie omegi, daje całkowitą kontrolę, a co się z tym wiąże gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Skalpel jest narzędziem jednorazowym. Ze względu na higienę i bezpieczeństwo pacjentów nie wolno dwa razy używać tego samego narzędzia. 

Uchwyt do ostrza skalpela

  • Uchwyt wykonany jest wysokiej jakości stali nierdzewnej. 
  • Jego unikalny i ergonomiczny kształt zapewnia komfortową pracę podczas długich zabiegów chirurgicznych. 
  • Precyzyjny chwyt i wysoka jakość wykonania są istotnymi elementami każdego narzędzia, jednak skalpel, którego używanie wymaga bardzo dużej precyzji, jest z nich najważniejszy.

Ostrze o trójkątnym kształcie

  • Naostrzone jest wzdłuż jego najdłuższej krawędzi i dodatkowo wyposażone w mocną, szpiczastą końcówkę, co sprawia, że jest ono idealne do wykonywania głębokich nacięć.
  • produkowane zgodnie ze standardami ISO 9001/ISO 7740
  • wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • ze względu na ostrość może być również z powodzieniem wykorzystanie do skracania rzęs.
19a55e3a406a997fd67cc52d2f7e

Skalpel ma jednostronne ostrze. W szeroko rozumianej podologii stosuje się go do miejscowego, punktowego usuwania zrogowaciałego naskórka. Technika pracy przy użyciu skalpela jest określania jako skrobanie.

Dla uzyskania lepszego efektu rekomendowane jest, przed użyciem skalpela, delikatne zmiękczenie zrogowaciałego naskórka. Do tego celu najlepiej wykorzystać preparat z 20% stężeniem mocznika. Preparat z takim stężeniem, po kilkudziesięciu sekundach działania, widocznie oddziela zrogowaciały naskórek od tego, który nie wymaga interwencji podologicznej. Następnym etapem jest opracowanie zmienionych miejsc za pomocą skalpela. Doświadczenie i sprawność operatora pozwalają uzyskać bardzo zadowalające efekty w dość krótkim czasie. Częstym elementem zabiegu, po użyciu skalpela, jest wykorzystanie do oszlifowania i nadania idealnej gładkości skórze frezów z delikatnym nasypem lub kapturków o odpowiedniej gradacji.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu