Manicure i pedicure

Manicure i pedicure

 • Akcesoria
  Akcesoria
  Akcesoria niezbędne przy stylizacjach manicure i pedicure. Szeroki wybór ozdób, pilników, cążek, żelów, preparatów oraz urządzeń.
 • Metoda akrylowa
  Metoda akrylowa
  Paznokcie akrylowe odznaczają się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. W szczególności polecamy je osobom, których paznokcie są delikatne i łamliwe. Metoda ta umożliwia zapuszczanie paznokci, ponieważ naturalna płytka może swobodnie odrastać pod akrylem. Jest to świetny sposób na zregenerowaniu paznokci po długim obgryzaniu lub zniszczeniu.
 • Metoda żelowa
  Metoda żelowa
  Najlepszej jakości produkty przeznaczona do budowy i przedłużania paznokci.
 • Urządzenia
  Urządzenia
  W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór urządzeń przeznaczonych do zabiegów manicure i pedicure. W szczególności polecamy frezarki do paznokic, lampy led uv, lampy na biurko, pochłaniacze pyłu, podgrzewacze, sterylizatory.
 • Płyny i preparaty
  Płyny i preparaty
  Płyny i preparaty są niezbędne dla każdej stylistki paznokci. Jakość użytych preparatów ma szczególne znacznie dla trwałości zabiegów. Zapraszamy do oferty produktów takich marek jak NeoNail, Nails Company, Semilac, Gel Polish czy Silcare. W szczególności na uwagę zasługują tu preparaty firmy Nails Company, które w naszej opinii charakteryzują się najlepszą jakością.
 • Akrylożele DUAL SYSTEM - ACRYGEL
  Akrylożele DUAL SYSTEM - ACRYGEL
  Najnowsza metoda dual system łącząca puder z żelem, co umożliwia uzyskanie odpowiedniej konsystencji charakteryzującej się twardością akrylu i elastycznością żelu. Niezwykle proste i szybkie przedłużanie paznokci za pomocą tipsa lub szablonu. Możliwość stosowania na naturalną płytkę w celu jej wzmocnienia.
na stronę
Pokazuje 1 - 45 z 1076 elementów
Pokazuje 1 - 45 z 1076 elementów

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu