Jednorazowe

Jednorazowe  

Ponieważ w salonach kosmetycznych średnio co godzinę przyjmowana jest nowa klientka, należy szczególnie dbać o zachowanie higieny pracy. Podstawowe zasady to dezynfekcja rąk i używanych przyrządów oraz stosowanie produktów jednorazowych, które łatwo można zutylizować, by nie przenosić bakterii z osoby na osobę. Noszenie rękawiczek czy wycieranie twarzy świeżymi chusteczkami jest bardzo istotne ze względu na ochronę zdrowia zarówno osoby wykonującej zabieg, jak i tej, na której jest on wykonywany.

Z pewnością nie tylko ważne są rzetelnie wykonane zabiegi. Dobro klientek jest również czymś, na czym szczególnie Ci zależy. Wybierz więc produkty jednorazowe, które będą służyć Ci w codziennej pracy. W naszej ofercie znajdziesz solidne chusteczki i rękawiczki, a także papier i waciki kosmetyczne. Wymieniając je po każdym zabiegu możesz bezpiecznie wykonywać manicure, mezoterapię czy makijaż permanentny.
 • Chusteczki
  Chusteczki
  Szeroki wybór chusteczek kosmetycznych niezbędnych przy zabiegów kosmetycznych.
 • Podkłady i prześcieradła
  Podkłady i prześcieradła
  Najlepszej jakości podkłady kosmetyczne i prześcieradła na fotele kosmetyczne. Podkłady celulozowe, podfoliowane, włókninowe.
 • Ręczniki
  Ręczniki
  Szeroki wybór ręczników do zabiegów manicure i pedicure. Najpopularniesze ręczniki celulozowe i włókninowe, podfoliowane. Ręczniki do manicure. Ręczniki do pedicure.
 • Rękawiczki
  Rękawiczki
  Posiadamy szeroki wybór rękawiczek ochronnych w różnych kolorach i rozmiarach. W naszej ofercie dostępne są rękawiczki nitrylowe, vinylowe i lateksowe renomowanych marek takich jak Mercator, JRJ, SafeMed.
 • Serwety i dywaniki
  Serwety i dywaniki
  Profesjonalne serwety i dywaniki, dedykowane głównie do zabiegów pedicure, ale równie dobrze sprawdzają się w manicure. Idealne do nakładania na poduszki przy nakładaniu lakierów hybrydowych.
 • Waciki
  Waciki
  Najlepszej jakości waciki niezbędne przy zabiegach manicure. Opakowanie po 500, 1000 i więcej sztuk. Nowość w postaci cienkich płatków kosmetycznych.
 • Wałeczki i separatory
  Wałeczki i separatory
  Najbardziej uniwersalna wałeczki piankowe do zabiegów pedicure, świetny zamiennik dla standardowych separatorów piankowych i bąbelkowych, które mamy również mamy w ofercie.
 • Pozostałe
  Pozostałe
  Niezbędne w każdym gabinecie kosmetycznym maseczki jednorazowe, klapki japonki kosmetyczne, worki do pedicure, czepki jednorazowe.
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 43 elementów

Menu